1. Nowe samochody
  2. Aygo X Undercover
  3. Jun Takahashi

UNDERCOVER, czyli pod przykryciem

Jun Takahashi, japoński projektant mody stojący za kultową marką UNDERCOVER, opowiada w wywiadzie o zaprojektowanej przez siebie limitowanej edycji Aygo X.

Ulica i wybieg

Współpraca z projektantem mody to nowy i fascynujący kierunek zarówno dla Toyoty, jak i dla Juna Takahashiego, który znakomicie się odnajduje i wśród tokijskich subkultur, i na Paryskim Tygodniu Mody. Trudno o bardziej trafny wybór partnera do takiego projektu.

Kontrasty, które się łączą

Dowiedz się więcej o wyjątkowym przedsięwzięciu Juna Takahashiego i Toyoty. Odkryj, jak doszło do współpracy projektanta z marką motoryzacyjną i jakie nieoczekiwane podobieństwa dostrzega on między Toyotą a UNDERCOVER.

Wywiad

„Typowymi dla UNDERCOVER kolorami miejskiej przestrzeni, które mogą wydawać się zwyczajne i codzienne, ale są punktem wyjściowym do kwestionowania konwencji. Uważam, że udało nam się zaprojektować styl, który wciąż jest w dużej mierze UNDERCOVER, pozostając przy tym w harmonijnej relacji z miastem”.

„To moje pierwsze zawodowe doświadczenie z samochodem, a fakt, że jest to Toyota – prestiżowa i innowacyjna japońska marka – jest dla mnie ważny i istotny emocjonalnie”. 

„Zarówno materiały, jak i sposób nanoszenia koloru całkowicie różnią się od tego, z czym mamy do czynienia w przypadku odzieży. Sam codziennie jeżdżę samochodem i doskonale rozumiem, jak duże znaczenie może mieć kolor”.

Witamy w Paryżu, Tokio

Odkryj Paryż, Tokio – niezwykły świat inspirowany Aygo X by UNDERCOVER Jun Takahashi – wraz z artystką muzyczną Lu, modelką i rzeźbiarką Ali Honcharuk oraz poetą Wilsonem Oryemą.
Dowiedz się więcej